http://www.infos.com.pl/blackday
The Black Day Club


fc.blackday


Fan Club Depeche Mode Black Day powstał w 1992 roku. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia byli Szymon Derucki i Sebastian Majewski.
Na początku w sali "Estrady" organizowaliśmy cykliczne spotkania dla Fanów Depeche Mode z okolic Zielonej Góry. Spotkania te odbywały się w każdy czwartek i za każdym razem przychodziło na nie około 100 Fanów.2 maja 1993 zorganizowaliśmy nasz I Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode w Zielonej Górze (Estrada - Hala Ludowa). Do dnia dzisiejszego zloty w Zielonej Górze cieszą się wielką popularnością, na nasz największy zlot przybyło ponad 1300 fanów z całej Polski. Na początku naszej działalności powstał także nasz pierwszy fan-zine: "Black Day", który ukazywał się nieregularnie przez kolejne 2 lata. W 1993 roku mieliśmy także okazję zorganizowania naszych pierwszych wyjazdów na koncerty Depeche Mode. Podczas "Devotional Tour" fc.blackday miał okazję zobaczyć Depeche Mode w Pradze, Frankfurcie i Berlinie. Koncerty te były naprawdę wspaniałe.
W 1997 roku ukazaliśmy się także w Internecie tworząc witrynę blackday.
Stworzyliśmy także nowego zine'a "black day devotion", który ukazywał się raz na kwartał. W sumie światło dzienne ujrzało 21 numerów. Czy ukaże się jeszcze nowy numer? Niewiadomo.

fc.blackday

dm party

wyjazdy fc.blackday

dm gallery

party gallery

discography

goście

linki